تبلیغات
رهجویان ولایت - حجاب مصونیت است،نه محدودیت
 
رهجویان ولایت
اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک ----ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم


   

آخه یکی نیست بگه خواهر من عزیز من، چرا اینجوری میای تو خیابون!!چرا جوونا رو به گناه میندازی!! چرا چشم های جوونا رو که پاکه آلوده می کنی!! آخه بابا این جا آمریکا نیس!! اینجا ایرانه!! جایی که شهدای زیادی داده برای اینکه یک وجب از خاکش زیر چکمه های دشمنان نره!! آخه کجای دین ما گفته باید تو اینجوری باشی!!...تو گوهری در وجودت داری که در دنیا نمی توان قیمتی بر رویش گذاشت!! واقعا حجاب فاطمی اینه!!واقعا ارزش خودتو همین قدر می دونی!!دیگه هیچی نمی گم!! خودت می دونی با خدای خودت و شهدا!! که امیدوارم روز قیامت جواب قانع کننده ای برای آنان داشته باشی!!... 

یامهدی


امام علی (ع) نقل است که: گرد ماه وجود پیامبر (ص)حلقه زده بودیم ، من بودم و دیگر یاران او، دوست داشتیم او بگوید و ما گوش کنیم ولی مثل بعضی وقتهای دیگر از ما پرسید: " چه چیزی را برای زن بهترین است؟" هر کسی چیزی گفت ، ولی هیچ یک از ما پاسخ ها را نپسندید. با خود گفتم پاسخ را باید از فاطمه بشونم . نزد همسرم فاطمه آمدم . 

- فاطمه جان! پدرت ، رسول خدا، از ما سوالی پرسید کسی نتوانست پاسخ دهد." چه چیزی را برای زن بهترین است؟"

- علی جان! "بهترین چیز برای زن آن است که مرد ( نامحرمی ) را نبیند ومرد (نامحرمی) نیز او را نبیند."

چون پاسخ فاطمه را به پیامبر گفتم، پیامبر پاسخ اورا پذیرفت و از صمیم جان فرمود:

- پاسخ فاطمه صحیح است ، او پاره تن من است!" منطق فاطمه این است ، گوهری گرانبها و فرشته ای آسمانی است که هر چه پوشیده تر و محجوب تر باشد نزد خدا محبوبتر است و این با فطرت او کاملا سازگار است.

 منطق فاطمه این است که خود آرایی و خود نمایی زن نباید در برابر چشم نامحرم باشد ، خداوند این پند را به زن داده است تا قلب شوهرش را فتح کند و چنان قلب او را پر کند که به زنهای دیگر هیچ اعتنا نکند و طمع وصال آنان را در سر نپروراند . کسانی که افسار شهوت و هوس را رها کرده اند و تن به لذت حیوانی داده و غرق در دنیا گشته اند . فرهنگ زندگی آنها چیز دیگری است: " خودآرایی ، خودنما بودن،مو، چشم و در یک کلمه آزادی حیوانی" آنان شخصیت زن را در اینها می دانند. از نگاه آنان زنی که با مدرن ترین آرایشها و زیباترین لباس ها خود می آراید و با دل رباترین شیوه ها در جامعه جلوه گری می کند و چشمانش به دنبال خواسته های نفسانی اش می چرخد ، زنی با فرهنگ ، امروزی ، مترقی و خوشبخت است ولی واقعیت چیز دیگری است:

 " مهار حرص و هوس را اگر نکردی       مدام در هوس و دوام در دردی"

منبع:زیباوب 

یامهدی
درباره وبلاگ

باسلام به وبلاگ رهجویان ولایت خوش اومدید.

دوستان عزیز می توانید از مطالب این وبلاگ، در وبلاگ خودتون استفاده کنید.هزینه اش پنج صلوات برای ظهور آقا است.
و ازتون دوستانه می خوام تا توی وبم ثبت نام کنید،تاهر وقت وبمو بروز کردم بهتون ایمیل بزنم راستی نظر یادتون نره!!

اگه تو وبلاگم ثبت نام کنید و نظر بذارید هر وقت میرم حرم امام رضا (علیه السلام) دعاتون می کنم

یامهدی

مدیر وبلاگ : رهجوی ولایت
پیوندها
a>
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :