تبلیغات
رهجویان ولایت - میز گرد بحث های مذهبی برای رفع شبهات
 
رهجویان ولایت
اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک ----ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم


این بخش وبلاگ برای بحث و گفتگو درباره مباحث دینی و ولایی است.

اگر کسی شبهه ای توی ذهنش نسبت به ولایت داره لطفا توی این قسمت بیان کنه تا شبهات برطرف بشه.

اگر بنده حقیر قادر به جواب دادن نبودم از دیگر رهجویان ولایت کمک می گیرم و مطمئنا دوستان کمک خواهند کرد.

همه کسانی که در بحث ها شرکت می کنند و جزو رهجویان ولایت هستند،توی قسمت پیوند ها لینک هستند.

یامهدی

.............................................................

 یه نفر تو قسمت مظلومیت آقا یه نظر گذاشتند که واقعا به حال این دوست عزیز تاسف می خورم!!!

مضمون نظر بدین صورت بود:

"خواب شیطانی بوده برای تداوم حکومت جورشان.

اگه مظلوم بودند من میتونستم نامم رو بنویسم چرا که یکی از ابتدایی ترین دلیل نقض حقانیت شان همین رعب و وحشت ما رعیت از حاکمیت شان است."

استغفرالله!!

این نظرو اینجا گذاشتم تا دوستان با غیرت بسیجی جواب قانع کننده برای این دوست ما بزارن تا ان شاءالله هدایت شوند...

اگر کسی در ذهنش شبهه ای درباره این نظام و ولایت امام خامنه ای داره به ادامه مطلب بره، در این بحث بطور مفصل به این قضیه پرداخته شده.

جواب خودتون رو تو قسمت نظرات بنویسید تا نمایش بدمش.

راستی این داستان در مطالب پایینی وبلاگ قابل نمایش است، برای دوستانی که  قضیه رو نمی دونن.

یامهدی

جواب رهجوی ولایت: آخه دوست من شما این چیزی که میگی رو از کجا فهمیدی!!!!!

آخه چه رعبی!!!!!چه وحشتی!!!

بعدشم شما چند بار تاحالا به دلیل بی احترامی به رهبر عزیزمون مورد ماخذه و مجازات قرار گرفتی!!!

شما از بچه بسیجی هایی می ترسی که ممکنه بهت چیزای نامربوط بگن!! نه از رهبر!!!

اگه یک بچه بسیجی یه حرفی زد، تو باید اونو از چشم رهبر بدونی!!!

اصلا شما چند بار این شخصیت بزرگوار رو دیدی که دربارش چنین حرفی می زنی!!!

 (البته من در حد درک و شعور خودم ،به طور خیلی خلاصه جواب دادم که امیدوارم مورد قبول واقع بشه،بیشتر منتظر جواب های قانع کننده دوستان هستم)

نکته:لطفا مودبانه و منطقی صحبت کنید، سعی نکنید این دوستمون رو بکوبونید و برعلیهش حرف بزنید، بلکه سعی کنید جوری حرف بزنید که ایشان متقائد بشوند و به راه راست اللهی بازگردند.

فاطمه شهیدی:رعیت کسی است که کلفتی اقا امام زمان را بکنه تو که کلفتی جانشینش را نمی کنی خیلی ببخشید نباید اظهار نظر کنی ...

زهره:ای مردم می‌خواهید تا كی در خواب خرگوشی بسر برید و به این همه مسائل بی‌اهمیت باشید.چرا باید این همه فساد جامعه را فرا گیرد، ولی ما بی‌تفاوت باشیم مگر نه این است كه پیام خون آنها ادامه‌دهندة راهشان است؟ كاری نكنیم كه در آن دنیا شرمندة روی شهیدان باشیم.بیایید تا دیر نشده از یك سری كارهایی كه باعث گناه می‌شود دوری كنیم.

 فرازی از وصیت‌نامه

 شهید محمودباقر شادمی

 

علیرضابیگدلی:خدا شفای عاجز به اون بیچاره عنایت کند!

 

.........................................................................................................................................

 

سلام دوستان بعد از نمایش این نظر دوست عزیز ما دوباره  نظر گذاشتند و خواستند تا برای ایشان جواب قانع کننده بیاوریم.

خدا منو ببخشه که این تهمت های زشت به آقا رو نمایش می دم.

ولی خواهش می کنم که برای ایشان جواب قانع کننده بیارید نه تخریب و ناسزا.

من از این دوستمون معذرت می خوام اگه بهشون توهین کردم.

"سلام به محضر رهجویان ولایت

اگر لحن من تند بوده و نسبت مقتدایتان اساعه ی ادب شد معذرت می خوام. لکن باید نکاتی رو به محضر مبارکتون برسونم که امیدوارم هر کدوم از دوستان بدون تعصب ( البته تعصب خود نشان دهنده حب نسبت به آقای خامنه ایی هست )به من پاسخ داده بشه.به قولی من در مقام احتجاج علمی با دوستان دیالوگ میکنم و پاسخ های علمی و فقهی رو از شما مطالبه می کنم.البته ناگفته نماند که من مسلمانم و شیعه ی جعفری و معتقد به مقام ولایت حضرت امیر (ع) هستم (اصولا باب شهر عرفان حقیقی رو مقام ولایت ایشون میدونیم) و مبانی نظری انقلاب رو فتح بابی جدید در دنیایی که از مرگ خدا صحبت رانده میشه (نیچه) میدونم و حضرت امام خمینی رو فقیهی وارسته به شمار میارم (البته نقد هایی به اون دارم چرا که مقام عصمت ندارند) و بسیجیان امام خمینی که ارتباط وجودی با ایشون داششتند رو از والاترین انسانهای 1400 ساله ی تاریخ اسلام میدونم. این مقدمه شهادتینی بود که اعلام کنم که ما هم انقلا بی هستیم و دغدغه ی حفظ انقلاب رو داریم البته نویسنده وبلاگ با کبر ایمانی خودشون ما رو از صراط الهی به دور دیدند .

اما بعد.......

نقد من به مقام ولایت بر نمی گرده بلکه به شخص ولی توجه داره یعنی شخص ایت الله خامنه ای و آمرین ایشون(که نشان دهنده خود ایشون اند).

1.ایشون فقیه نبودند و نیستند و فقط در حد یک مجتهد اند البته اگر از دیدگاه مجمع مدرسین حوزه علمیه که از منصوبین و وامداران و توجیه کننده قدرت ایشون هستند و ضمنا از مراجع هم مادون ترند بپرسید ایشون رو هم حتی ممکنه سید خراسانی معرفی میکنند چه برسه فقیه!. ایشون از هیچ مرجعی کتبا تایید صلاحیت فقهی نشدند.(شاید مرجع ولایی نوری همدانی تاییدشون کردند!!)

 2.ایا صرف نامه نوشتن به حاکم شرع مجازات دارد و تاوانش حبس و بی آبرویی و ... است. ایا زندانی کردن نوری زاد و احمد زید ابادی و عیسی سحرخیز به این جرم ها ایا شرعی است و ایا گناه کبیره نیست.

3.آیا قتلهای زنجیره ای بر ای حاکمی که ولی امر است و دستگاه تابع آن، انرا انجام می دهد برایش در صحرای محشر گناه محسوب نمی شود.

4.آیا تجاوز نوامیس مردم در زندان عدالت حاکم شرع رو زیر سوال نمی برد.بحث من ادعای کروبی و امثال کروبی نیست بلکه عینیت جامعه ماست.ما و شما در این جامعه ی مریض زندگی میکنیم و بهتر میدانیم در کشوری که امار تن فروشی بالایی دارد. و لذت حلالا طیبا به انحای مختلف بر جوانان حرام شده است دختران شباب و رعنا مورد استفاده جنسی قرار میگیرند. این سوء استفاده کنندگان رفیقان ما و شمایند زیاد هم دور نیستند. و کسی نمی تواند بگوید سناریوی انقلاب است.

5.فضای ترس از ایشون نشان دهنده ی طاغوت منشی ایشون است و با جهت حکومت حضرت امیر فاصله هاست و بیشتر جهت نمرودی و فرعونی دارد. حمله به کوی دانشگاه ها که همیشه تکرار می شود از اون اعمال باور نکردنی حکومت فقهاست.

6. حمله به مراجع و نپذیرفتن کوچکترین نقدی و خود را کبار دانستن و چاپ نکردن کتابهایشان که حتی در نصرت اسلام هم هست به هیچ عنوان توجیه شرعی ندارد.ایشون فضا رو به سمتی سوق داده که هیچ مرجعی از ترس تخریب جسارت تذکر به جهت اصلاح را ندارد. ایت الله وحید ایت الله دستغیب و صانعی و.....

همه اینها به نحوی عامل بیگانه معرفی شدند که رهبری هیچ دخالت قاطعی(بر خلاف حضرت امام) برای رفع این تهمتها انجام ندادند

7.امار فقر و فحشا و اعتیاد و طلاق و .... ره اورد حکومت ایشون است آیا این موارد در یک کشور اسلامی ظلم نیست.و عاقبت و اخرتشان افراد هدف را تحت تاثیر قرار نمی دهد. با این عظمت ثروت خدادادی با دخالت های مستکبران هم می شود کشور اسلامی داشت.

8.جنجال سید خراسانی

جنجال یا علی گفتن در هنگام زایش و حمایت از کسی که هاله ی نور می دید و ...... اسیب های زیادی به ایمان مردم زده که بدترین ره اوردحکومت ایشون هم همین تنزل ایمان و عدم اعتماد به اسلام از سوی نسل جدید است.

دوستان اگر نتیجه ی حکومت فقها (هم در بعد سیاسی و هم در بعد اجتماعی)این است که ما در دوران اقای خامنه ی می بینیم من حکومت سکولاری که در بسیاری از کشورها اجرا می شود را ترجیح می دهم. من حکومتهایی که شخص اولشان براحتی در دادگاه حضور پیدا می کند و پاسخگو می شود را بیشتر قبول دارم.

براستی اگر شکایتی شود(مگر کسی جرات شکایت از ایشون رو دارند؟) آیا اقای خامنه ایی حاضر است مانند حضرت امیر (به خاطر زره) در دادگاه حاضر شود یا اینکه مقامشان را از حضرت امیر بالا تر می دانند؟"

 

 دریادل: در جواب این دوستمون هم عارضم كه:

1.بند اوِّل فرمایشات این عزیز من رو یاد اون روایتی میندازه كه وقتی امام علی(ع) به شهادت رسیدند خبر رسید به آبادی ها و قبیله های اطراف كوفه....گفتند علی(ع) كه مرد شجاع و جنگاوری بود چطور او را كشتند؟...جواب دادند كه بر سر نماز بود كه شهیدش كردند...اون مردم نابخرد با تعجّب گفتند كه علی مگر نماز هم میخواند؟!؟!؟...حكایت این دوست ماست كه میفرماید امام خامنه ای فقیه نیست و فقط مجتهد است...البته خیلی ممنون كه ایشون رو كافر معرفی نكردید...بعد میفرمایند كه هیچ كجا صلاحیت فقهی به ایشون ندادند....در جواب خودشون دوباره میفرمایند كه مجمع مدرسین حوزهء علمیهء قم فقط تایید كرده كه این مجمع وامدار ایشون هستند و بعد باز هم میفرمایند كه هیچ مرجعی هم ایشون رو تایید صلاحیت فقهی نكردند و در ادامه با لحن تمسخر آمیزی فرمودند كه شاید مرجع ولایی نوری همدانی تاییدشون كردند....خوب در جواب باید عرض كرد كه دوست عزیز به گفتهء خود شما یك مجمع به این عریضی و طویلی ایشون رو تایید كردند...یك مرجع تقلی بزرگ هم ایشون رو تایید كردند....حالا چون ایشون رو تایید كردند پس اون مجمع میشه وامدار و اون مرجع به تمسخر میشه ولایی با دوتا علامت تعجّب!!....پس اگر با منطق شما به قضیه نگاه كنیم اگر هركسی از ایشون حمایت كنه و صلاحیت فقهی ایشون رو تایید كنه یه انگی رو باید بهش چسبوند و از درجه اعتبار ساقطش كرد و این یعنی اینكه هر كسی نظرش با نظر من یكی نبود پس مردوده....دوست عزیز پس شما یك بعد از ابعاد دیكتاتوری بر افكارتون حاكمه...

 

2.در بند دو دوست عزیزمون سوالاتی جالب رو مطرح كردند كه در جواب عارضم كه یا انسان نباید وارد اینگونه مسائل بشه و یا اگر به خود اجازه مطرح نمودن چنین بحثی رو میده باید علم پایه و اصول اولّیهء مهندسی افكار و برخوردها رو داشته باشه...امثال آقای نوریزاد در اكثر نامه هاشون خطاب به رهبری میفرمایند كه شما همه رو كردید زندان شما مردم و رأیشون براتون مهم نیستند و شما تمام مسئولین رو در كشور عزل و نصب میكنید و شما فقط خودتون رو میبینید و.....خوب اسم این اتّهامات رو به جز رواج دروغ در جامعه و سیاه نمایی وضع موجود چی میشه گذاشت....وقتی كه این آقا و امثالهم دروغ رو گسترش میدهند و بر اساس تفكّرات خودشون سعی در القاء پاره ای از ادّعاهای كذب و سراسر دروغ به رهبری رو در جامعه دارند چه برخوردی احترام آمیزتر از حبس برای ایشون جایزه؟بنده هم خیلی نظرات در رابطه با رهبری دارم...آیا باید در بوق كنم نامه ای بنویسم و یه نسخه از اون رو بفرستم برای ووآ و یه نسخه هم برای جرس و كلمه و ...؟؟ ایشون و امثالهم در نامه هاشون اتهاماتی رو به رهبر بستند كه در هیچ كجا سند و مدركی دال بر صحیح بودن ادعاهاشون ارائه نكردند و فقط مطالبی رو از بعضی محافل ضدّ انقلاب شنیدند و شنیدن كی بود مانند دیدن...

 

3.در مورد بند 3 مطالب ایشون عارضم كه خود این دوست عزیزمون هم با تهمتی كه به ولی فقیه و دستگاههای تابع ایشون زدند دچار گناه شدند و در صحرای محشر جزای این عمل زشتشون رو خواهند دید....دوست عزیز با چه ادلّه و سند و مدركی اون جنایات رو بر گردن ولی فقیه و دستگاههای تابع ایشون انداختی؟صرف اینكه روزنامه های زنجیره ای و زرد دوران اصلاحات این مطالب رو گفتن و یا اینكه فیلمی رو منتشر كردند كه یه نفر با چفیه صورتش رو پوشونده و یه دانشجو رو پرت كرده از پشت بوم به پایین و بعد رو به دوربین داد زده جانم فدای رهبر!!!

 خوب به صرف این كه هركسی كه چفیه بست و یكی رو كشت و داد زد جانم فدای رهبر پس میشه نتیجه گرفت كه كار رهبر بود و اینها هم مزدوران رهبری!؟!؟

 چرا احتمال نمیدید كه شاید پروژه ای بوده برای تخریب چهرهء رهبری از سوی اتاق فكر اصلاحات از جمله خاتمی و تاج زاده و كروبی و نبوی و ....

 حجت الاسلام روح الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی 12 سال پیش با ارائه اسناد و مدارک گفتند که قتل های زنجیره ای کار میر حسین موسوی است ولی چون قدرت دست اصلاحطلبان بود کسی فریاد ایشان را نشنید....بعد از آن سخنرانی هم خیلی ها گفتند از ایشان شکایت میکنیم و تا امروز 12سال است که کسی شکایت نکرده است!!!

در بخشی از سخرانی آقای روح الله حسینیان در تابستان غم‏ آلود 1378، بعد از قضایاى كوى دانشگاه، در جمع طلاب مدرسه حقانى میخوانیم که:

نكته بسیار مهمى در بازجویى، آقاى موسوى مطرح كرده است كه باز من عرض مى ‏كنم، آخرین حرفش هم همین است. آقاى موسوى علت و انگیزه قتل‏ها را چنین بیان مى‏ كند، عین عبارت است كه من حفظ كرده ‏ام، ایشان مى‏ گویند كه: «تحلیل ما از اوضاع جارى روز این بود كه آقاى خامنه ‏اى غیر از امام است و آقاى خاتمى هم به دلیل این كه 20 میلیون راى آورده و بیست میلیون پشتیبان دارد، قدرتش بیشتر از بنى‏ صدر است و ما این قتل‏ها را مرتكب مى ‏شویم و به گردن آقاى خامنه ‏اى مى ‏اندازیم و جنگ بین این دو منجر به شكست آقاى خامنه‏ اى در مقابل خاتمى خواهد شد»....

 دوست عزیز به سادگی دهان به تهمت مگشای كه صحرای محشر پیش روی شماست و بدان قدم خواهی گذاشت...

 

4. سوال بند 4 ایشون پر از تناقضات در گفتار و از این شاخه به این شاخه پریدن بود.ابتدا میفرمایند كه تجاوز در زندان عدالت حاكم شرع رو زیر سوال نمیبره؟.باز هم تهمتی بسیار ناروا رو به ولی فقیه و شخص امام خامنه ای نسبت میدن.و بعد میفرمایند كه بنده كاری به كروبی و غیره ندارم.خوب دوست عزیز اولین كسی كه این تهمت رو به نظام اسلامی زد شخص كروبی بود.بدون هیچ دلیل و مدركی..بعد هم كمیته ای تشكیل شد جهت تحقیق و تفحّص از زندان ها و پیگیری این تهمت.كه دیدیم هیچ آثاری از این اقدام به دست نیومد چون دروغی بیش نبود.شما كه میفرمایید كاری با كروبی ندارید منبع این تهمت تجاوز در زندانها رو بفرمایید تا ما هم استفاده كنیم.منبع منظور سند و مدرك بسیار معتبر.نه اینكه فلانی گفته و فلانی هم تایید كرده.اگر به حرف است بنده هم میتوانم بگویم كه در خانواده شما،شخص شما به محارمتان تجاوز میكنید!!!(با عرض پوزش بسیار از این دوست خوب،بحث علمیست و ظرفیت ها هم باید بالا باشد).خوب من وقتی این تهمت رو به شما میزنم اگر سند و مدركی ارائه نكنم هیچ كسی اندكی به این حرف من اعتنایی نمیكند مگر افراد سست عقیده و بی وجدان كه بدون سند این تهمت مرا به شما پذیرفته و قبول كرده اند...

....شما چند جامعه در دنیا رو از نزدیك دیده اید كه با اقتدار و اطمینان بسیار بالا میفرمایید كه آمار تن فروشی در جامعهء ما بالاست و دختران شباب و رعنای ما مورد سوء استفادهء جنسی قرار میگیرند.چرا انقدر مطالبتان پیش پا افتاده و سراسر سیاهنمایی و توهین و كذب و افترا در نظراتتون موج میزنه.اگر اصرار مدیر این وبلاگ محترم نبود به هیچ عنوان وقتم رو صرف پاسخ به این اكاذیب نمیكردم.سفرهای خارج از كشور برای كسی افتخار نمیاره و باعث سربلندی كسی نمیشه و فقط بر تجربیات افراد میافزاید.بنده حقیر سفرهای خارج از كشورم بسیار زیاده طوری كه وقتی در هواپیما به علت خستگی بعضی اوقات خوابم میبره هنگامی كه نزدیك فرودگاه مقصد میشیم فراموش میكنم كه به كدام كشور دارم میرم.تمامی كشورهای صنعتی و پیشرفته رو از نزدیك دیدم و آمریكای مثلا متمدن و روسیه كبیر و ژاپن قدرتمند در اقتصاد و تكنولوژی رو از نزدیك دیدم و با بسیاری از مردمان اونجا گرم صحبت شدم.بنیان خانواده در اون كشور ها نابود شده است و از خانواده چیزی به جز یك ماكت وجود نداره.حالا در كشور ما هم تن فروشی حالا به هر دلیلی وجود داره.چطور توقع دارید در دنیایی كه كار از تن فروشی در كشورها گذشته و بنیان حانواده ها رو از بین برده و زنان و دختران رو به فساد كشونده ،ذرّه ای از این فساد به كشور ما رسوخ نكنه.بالاخره صحبت از دهكدهء جهانیست.نتیجه گیری اینكه در این مورد هم مانند گزینه های قبلیتون مثل آقای نوری زاد از وضع جامعه سیاهنمایی كردید.

 

5. باز هم در این بند از نظر تهمتی دیگر به ولی فقیه!!!....باز هم بدون سند و مدرك....و باز هم اكاذیب و افترا.....الان شما به ایشون میگی طاغوت چون افكارشون با شما سازگار نیست...بنده هم به ایشون میگم امام و ولی فقیه و نائب امام زمان(عج)، چون افكار و عقیدشون با روح اسلام و انقلاب همخونی داره پس مورد تایید خیلی عظیم مردم ایران و خانواده معظّم شهیدان هستند....شما حرف این همه مردم كه اگر میخواهید تعداد و وسعتشون رو بدونید در راهپیمایی هایی نظیر 22بهمن میتونید ببینید، رو قبول ندارید و كسی رو كه اونها امام و رهبر و ولی فقیه میدونند رو طاغوت خطاب میكنید اونهم فقط برای اینكه با افكار و نظر شما همخوانی ندارد....خوب برادر من اگر اینجوری باشد كه شما عین دیكتاتورید!!!....حمله به كوی دانشگاه از اعمال باور نكردنی حكومت فقهاست؟!؟!؟!....باز هم تهمت و بازهم افترا بدون دلیل و مدرك؟!!!!؟....شما برای ما دم از صحرای محشر میزنید....شما خودتون رو یك انقلابی كه طرفداره امام(ره) است معرفی میكنید.....اعوذ بالله من الشِطان الرّجیم.....به خدا پناه میبرم از شرّ وسوسه های شیطان رانده شده....دوست عزیز از این افراط و تفریط در فرمایشاتتون، ترس از این داریم كه از ته بهشت بیفتید جهنم....كمی از خدا بترسید....این رهبر همون شخصیست كه از زمان شاه در زندان و تبعید بودند و بعد از انقلاب هم ترور شخصیت شدند و هم ترور فیزیكی و 33 سال است كه دشمنان همچنان ایشون رو ترور شخصیت میكنند....به نظرت در طی این 33سال احتمال این نمیره كه شاید ما راه رو گم كردیم كه دست از حمایت امام امّت حاضر برداشتیم....امام خامنه ای كه همون عالم شجاع و رزمنده زمان امام راحل هست، این رو از حملات دشمنان داخلی و خارجی و رسانه هاشون علیه ایشون میشه فهمید....

 

6.بازهم تهمت و باز هم افترا، بدون هیچ مدرك و ادلّه ای....كاش مدیر محترم این وبلاگ از ما نخواسته بود كه جواب اكاذیب و تهمتهای شما رو بدم وگرنه وقتم رو صرف خوابیدن میكردم بهتر از پاسخ به دروغهای سراسر گناه شما بود....كمی از خدا بترسید....كدام حمله به مراجع محترم....آقای دستغیب كه در مجلس خبرگان خیلی راحت به رهبری حمله میكنن...محض اطلاع شما عرض كنم كه بعد از حملات و تهمت های بی اساس آقای دستغیب به شخص رهبری، مجلس خبرگان تصمیم بر این گرفت كه آقای دستغیب رو از خبرگان كنار زده و وی رو عزل كند كه وقتی خبر به گوش رهبری عزیز رسید با شدّت به این مسئله اعتراض كردند و مخالفت صریح خودشون رو با این اقدام به مجلس خبرگان اعلام كردند....چرا كه ایشون همیشه هدفشون جلوگیری از سوق پیدا كردن نظام به یك جناح بوده و هست....به همین دلیل بود كه قبل از افتضاحات كروبی در سال 88، رهبری وی رو به عنوان مشاور خودشون انتخاب كرده بودند...

...و امّا صانعی كه مرجعیت وی از سوی هیچ كجا و هیچ شخصی مورد تایید قرار نگرفته(اشاره به بند 1 حضرت عالی)...به شما یك تحقیق میدهم كه بروید سوال كنید از هر كسی كه خواستید كه آیا كسی كه بدون اینكه بهش اثبات شده باشد و بدون اینكه اطمینان پیدا كرده باشد كه شخص دیگری حرامزاده است،آیا میتواند به وی بگوید حرامزاده؟...جویا شوید كه حكم شرعی گویندهء تهمت حرامزادگی چیست؟...ما متاسفانه دیدیم كه صانعی بدون هیچ دلیل و مدركی(مانند شما كه تمامی صحبتهاتون بدون دلیل و مدركه) به شخص آقای احمدی نژاد گفت حرامزاده....ما كاری به شخص مورد خطاب قرار گرفته نداریم....چطور كسی كه به این راحتی به افراد حرامزاده میگوید صلاحیت مرجع شدن را دارد....حتما پیگیر حكم شرعی كسی كه به كس دیگری بگوید حرامزاده باشید چون خیلی حكم جالبیست از منظر اسلام، كه باید در مورد صانعی اجرا میشد ولی نشد....در ثانی، آقای صانعی در تمامی جلسات علمی در حضور طلّاب و در تمام سخنرانیهایش در میان اندك طرفدارانش این نظام رو به ظلم و كشت و كشتار مردم متّهم میكنه بدون اینكه سند و مدركی ارائه كنه....شما بفرمایید آیا كسی كه بدون دلیل به دیگران بگوید حرامزاده و به نظام اسلامی كه ثمرهء خون هزاران شهید است بگوید ظالم و طاغوتی و قاتل و این تهمت ها و دروغ ها را به نظام و مسئولین خدمتگذارش ببندد در پیشگاه خداوند متعال چه حكمی را دارد؟ آیا واجد شرایط مرجعیت است؟؟؟

 

7.و دوباره افترا و تهمت و سیاه نمایی و اكاذیب و افترا و بازهم بدون ارائهء سند و مدرك....كمی از خدا و صحرای محشر!!! بترس دوست عزیز....شما عضو سازمان آمار هستید؟ و یا یكی از مسئولین مملكتی هسیتد كه آمارتان انقدر دقیق است...

 میفرمایید كه آمار فقر و فحشا و اعتیاد و طلاق و .... ره اورد حکومت ایشون است و آیا این ظلم در حق كشور اسلامی نیست....منبع این ادّعاتون كجاست؟آخر به حرف بی حساب كه به گفتهء قدیمیان مانند باده معده میماند كه نمیشه انسان ادّعاهای بی اساسش رو بر كرسی بنشاند....مجبورم باز هم برای شما مثالی از خودتان بگذارم....من میایم سر كوچه و خیابان محل شما داد میزنم كه آی خلق الله فلانی(یعنی شما) خودش و خانوادش هروئین مصرف میكنن و فروشندهء مواد مخدّر هم هستند...خونشون هم خونه تیمیه و ...شما به عنوان یك فرد حاضر در اون كوچه و خیابون كه دارید به صحبتهای بنده گوش میدید نمیگید آقا دلیل و مدركت چیه واسه این حرفت؟؟من اگه در اون لحظه دلیل و مدركی نداشته باشم مجبورم كه لال بشم و بلند یه غلط كردم بگم و برم پی كارم...توقّع ما هم از شما اینه كه اگر واسه این تهمتها و اكاذیبتون كه بیشتر از ووآ و بی بی سی فارسی میشه اینها رو شنید،دلیل و مدركی ندارید لطفا مثله بنده در مثالم لال شوید و دمتون رو بزارید رو كولتون و برید پی كارتون...

و اینكه باز فرمودید " با اینهمه ثروت خدادادی و با دخالتهای مستكبران هم میشود كشور اسلامی داشت".....دوست عزیز شما اقتصاد دانید یا سیاستمدار؟؟.....اوج وسعت دید شما در تحلیل مسائل نوك بینیتونه....وقتی مستكبری دخالت كنه در كشورش چه نیرویی و چه افرادی باید با اون مقابله كنن؟......شما میدونید كه سالانه چه مبلغی خرج تمامی نیروهای مسلّح برای پاسداری از مرزهای كشور میشه....میدونید هزینهء به دام انداختن هواپیمای بدون سرنشین آمركایی چقدر هزینه برای نظام داشت....كه اون رو هم مجبور بود به دام بندازه چون هدف آمریكا جاسوسی بود....شما متاسفانه هیچ چیزی نمیدونید و حتی پیرو امام(ره) هم نیستید چون به ساده ترین فرمایش حضرت امام(ره) هم عمل نمیكنید كه فرموده بودند "پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكتتان آسیبی نرسد"......شما شخصیت و بنیان های فكری خودتون هم زیره سواله چون به مبانی فكری خودتون هم كه همانا پیروی از فرمایشات امام راحل است عمل نمیكنید پس از درجهء اعتبار برای مطرح كردن هرگونه موردی در امور سیاسی ساقط هستید....

 

8.سّید خراسانی بودن ایشون به جز برای اهل شك و تردید برای هیچ كس دیگری جنجالی نداره....عدّه ای از فقها و علما با استفاده از كتب شیعی و تاریخی و با استناد به برخی از احادیث و روایات و با توجّه به فرمایشات بعضی از علمای از دنیا رفته و در قید حیات به این نتیجه رسیدند كه امام خامنه ای همان سیّد خراسانی روایات هستند....حالا اینكه شما یا امثال شما باور نمیكنند بر میگردد به خودتون...مهم خیلی عظیم مردم مشتاقه ظهور و ولایی و با بصیرت ایران اسلامی هستند كه این مسئله رو با جان و. دل قبول كردند....در این مورد شما برو یه فكری به حال خودتون كنید كه همیشه بر خلاف حركت ملّت قدم گذاشته اید و اینكه به همه بدبین هستید....

 یا علی گفتن در هنگام زایش رو یك فردی گفت كه سرعا هم مورد عتاب امام خامنه ای واقع شد و با اون فرد برخورد تندی از طرف امام خامنه ای شد....مثله این میمونه كه شما نمایندهء بنده باشی در یكی از شهرها و بعد بگویی كه آی مردم، دریادل موقع تولدش گفت یا علی...مطمئن باش كه همه شنونده ها مسخرت میكنن و چیزی از مقام و منزلت بنده كم نمیشه...این قضیه هم درست مثله همین مثالمونه....

 دربارهء هاله نور هم كه عرض شود، احمدی نژاد كه معصوم نیست بگیم همه كاراش درسته.....چیزی كه مشخصه به قول آقای رسایی نمایندهء مجلس" خطاهای آقای احمدی نژاد در مقابل انحرافات بعضی ها بسیار ناچیز است....

 

دوست عزیز اینكه گفتی (من حكومت سكولاری را به حكومت امام خامنه ای ترجیح میدهم) رو اگر نمی گفتی هم تمام بازدیدكننده های محترم با خوندن نظرات شما پی به لائیك و سكولار بودن شما میبردند....كسی كه میگوید من تابع امام خمینی(ره) هستم ولی نظرات ایشون رو اجرا نكنه نتیجه اش این است كه آن فرد یك دروغ گوست.....كسی كه میگوید در زندانهای نظام اسلامی تجاوز میشود ولی دلیل و مدرك نمی آورد پس دروغ گوست و گناه تهمت رو هم باید به آن اضافه كرد....كسی كه مرجعیّت آیت الله العظمی نوری همدانی را فقط بخاطر حمایت از امام خامنه ای زیر سوال میبرد و با قرار دادن دو علامت تعجّب در مقابل نام ایشون، این مرجع تقلید رو مورد تمسخر و طعنه قرار میدهند هم طعنه زن است و هم تمسخر دیگران برای وی عادی و تمام این تهمت ها و افتراها به امام خامنه ای و به تك تك افراد زیر مجموعهء ایشون و به شخصیت های حقیقی و حقوقی نظام اسلامی رو میتوان در دایرهء غیبت نیز قرار داد پس یاد حدیثی از امام علی(ع) خطاب به نوف بكالی میفتیم كه:

 «از غیبت کردن دیگران دوری کن! زیرا غیبت خورش سگهای جهنم است، ای نوف! دروغ می گوید، کسی که خیال می کند حلال زاده است، و حال آن که او گوشت مردم را با غیبت کردن می خورد.»

به علت زیاد بودن این بحث و جا نشدن آن توی یک پست،ادامشو می تونید در پست "ادامه بحث..." ببینید.


دوستان بعضی از بحث ها طولانی هستند،به همین علت ادامه شون توی این قسمت هست.

لطفا یادتون نره این قسمتو بخونید.

.........................................................................................

 جواد:اول از همه اینها تنها یک مشت ادعا بیشتر نیست.

 دوم این که ،اینها خیلی قدیمی و سوخته هستند و کسی که اینها را نوشته باید تا حالا خواب بوده باشند....
 نامه نوشتن جرم نیست اما اهانت و متهم کردن دیگران بدون دلیل و مغرضانه و سست کردن عقاید و افکار عمومی و همچنین سیاه نمایی ،جرم است(و از بدبخترین افراد آنانی هستند که مردم را از خداپرستی باز میدارند(قرآن کریم)).

 وقتی فردی همچون آیت الله بهاءدینی(ره) ایشان را به عنوان ولی خود خطاب میکنند و یا فردی همچون علامه حسن زاده آملی(حفظ الله) ایشان را مولا و ولی خود میدانند آن وقت باید گفت:شما کی باشین؟؟؟؟

 

 در ضمن ،اینگونه مسائل جواب داده شده و سوخته است و ارزش بازگویی و دوباره خوانی را ندارد.و در ضمن،

 تمامیت دین،امامت است.و ما برای هر کاری باید حجتی داشته باشیم و حجت من هم نظر من نیست.(و آنان که هوای نفس خویش را پیشوای خود قرار دادن،از جهنمیانند(قرآن عظیم)).

 این را هم اضافه کنم که ،خداوند در قرآن کریم فرموده است:آنانی که تقوای الهی پیشه کردند را بصیرت عطا کردیم.حالا خودتون ببینید که تقوای الهی آنها چه بوده؟

 اهانت به روز عاشورا،شرکت در مراسم های گوناگون،دوستی با کفار،خوشحال کردن مستکبران و دشمنان،پیروی از خواست دشمنان و....

 تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

 

 بدرود.

 

علی :سلام دوست من

 منتظر باش دوست من !!!

 جوابتو خواهم داد !!!

 جواب قانع کننده ای هم خواهم داد یه لطف حق !

 حرف هایی که این آقا زده رو نباید به دل گرفت / چون قصدی نداره/صرفا جهل ایشان را میرساند/این کاملا مسئله ی واضحی است /

 حرفاش با هم تناقض هم داره /

 فعلا

 یا علی

 

پرتو:دوست گرامی سلام،

 جای بحث بسیار است که در یک نظر نمیتوان کاملا به آن پرداخت.

 ولی فقیه و اطاعت از ان از اصول بی قید و شرط و روشن شیعه است که حتما خودتان با این ادعای دینداری مستحضر هستید.

 ثانیا تنها حوزه مدرسین نبود که ایت الله خامنه ای رو به فقاهت شناخت بلکه تشخیص رهبر انفلاب امام خمینی (ره) قبل از رحلتشان بود.

 از تمتم این بحث ها گذشته ما الان توی جامعه ولی فقیه داریم و باید طبق اصول اسلام و شیعه ازش اطاعت کنید... مطمئن باشید رهبر مظلوم تر از اونیه که فکر میکنید. همین افکار و حرفهای شما هم یکی از نشانه های مظلومیت اقاست.

 اینها همه توطئه و برنامه دشمنانه که میخوان ایشون رو خراب کنند همونطور که شخصیت امام رو هم خیلی تا به امروز زیر سوال بردن...

 رهبر این مملکت نه قاتله، نه مزدوره، نه دیکتاتوره، و نه.....

 این حرفاییه که بیگانه ها تو گوشمون زمزمه میکنن تا باورمون بشه...

 شما از حکومت سکولاری چی میدونی؟؟؟

 قتل و غارت و فساد و ابتذال و دزدی و بی دینی!!!!

 یکسری از مسائلی که مطرح کردین که صرفا در حد شایعه و کذبه اما در مورد یک سری دیگر باید بگم کشور قانون داره، هرج و مرج که نیست هر کی بخواد حرفی بزنه یا اعتراضی داشته باشه بیاد بریزه تو خیابون شلوغ کاری راه بندازه!!!

 امنیت و آسایش مردم و به هم بزنه و فضا رو برای سوء استفاده بیگانه ها آماده کنه!

 ایا نباید با چنین کسانی برخورد بشه؟؟؟

 این همه کشتن ، کشتن هم راه نندازید.. از بسیجیان خیلی بیشتر از اونی که شما ها بیخودی شلوغش کردین تو این حوادث ضربه دیدن... اینو مطمئن باش!

 در آخر از تلقینات و اکاذیب رسانه های بیگانه که بگذریم این جامعه مال امام زمانه... مطمئن باشین بی صاحب نیست و امام زمان هیچوقت مملکت خودش رو رها نمیکنه تا به دست نا اهلان بیافته ، مطمئن باش رهبری رو هدایت میکنه به انجام امور صحیح!!!

 و وظیفه ما پیروی از ایشون در غیاب حضرت حجت(عج) است و اگر فرضا اشتباهم هم از ایشون سر بزنه به گردن خودشونه... ما تنها باید اطاعت کنیم اگر که خدا، اسلام، شیعه و ولایت رو قبول داریم

 یا علی...


امین رحمتی:سلام

 

 داداش اولا معلوم کن که شما هم از اون شیعیانی هستی که دوسال پیش مسجد و قران و بیرق امام حسین (ع) را به آتیش کشیدند

 در ثانی چیه هی واسه خودت ترمز بریدی و داری تند تند می ری . قتل های زنجیره ای رو که معلوم شد رفیق دیزی دونفره خوری خاتمی زحمتشو کشیدند تا مردمو روبروی رهبری قرار بدند ، اگه قبول نداری بیا تا من اسم مولوی های اهل تسنن که به رهبری ارادت دشتند وتوسط پیروان هابرمارس ترور شدند رو برات بگم .

 ثالثا : اگه اینقد که تو می گی خفقان وجود داشت چرا اینقدر جنابعالی راحت حرف که چه عرض کنم توهین میکنی .

 رابعا : شما شیعه هستی اما شیعه ای که ولی فقیه زمان رو نتونه بشناسه و مقام شو درک بکنه اصول گرا نیست بلکه بنیاد گرا است و همچون شیعه ای شیعه ناصبی مذهب هستش.

 یا علی درباره وبلاگ

باسلام به وبلاگ رهجویان ولایت خوش اومدید.

دوستان عزیز می توانید از مطالب این وبلاگ، در وبلاگ خودتون استفاده کنید.هزینه اش پنج صلوات برای ظهور آقا است.
و ازتون دوستانه می خوام تا توی وبم ثبت نام کنید،تاهر وقت وبمو بروز کردم بهتون ایمیل بزنم راستی نظر یادتون نره!!

اگه تو وبلاگم ثبت نام کنید و نظر بذارید هر وقت میرم حرم امام رضا (علیه السلام) دعاتون می کنم

یامهدی

مدیر وبلاگ : رهجوی ولایت
پیوندها
a>
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :